Strona Główna
Area 51
Oferta
Kalendarz Imprez
Galeria
Do pobrania
Kontakt

Area 51 - Paintball Grodzisk
Czarna Wieś 43
62-065 Grodzisk Wlkp.
tel: 733 645 300
mail: wieczorek_mateusz@wp.pl


 

Area 51 oferuje Państwu dwa znakomicie wyposażone pola do gry w paintball'a. Pierwsza arena znajduje się w lesie, druga natomiast na terenie otwartym. Oba pola posiadają drewnianą zabudowę oraz wiele przeszkód które sprzyjają dynamicznemu rozwojowi gry i dają możliwość rozgrywania wielu, różnorakich scenariuszy.

W obrębie Area 51 znajduje się również strefa bezpieczeństwa z ławeczkami i stołami dla zawodników, gdzie po wyczerpującej grze można odpocząć i zrobić grill'a. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia profesjonalnego cateringu. Area 51 stanowi wspaniałą alternatywę zorganizowania imprezy zarówno firmowej jak i dla osób prywatnych, wieczoru kawalerskiego, urodzin, imienin bądź innej imprezy okolicznościowej.

Kilka słów względem lokalizacji Area 51. Nasze pola paintball'owe położone są nieopodal Grodziska Wielkopolskiego przy drodze do wsi Jabłonna, ok. 4 km od obwodnicy grodziskiej (zjazd na Zdrój) (mapka). Osoby przyjeżdżające własnym środkiem transportu mogą zostawić samochód na parkingu w strefie zamkniętej na czas trwania zabawy. Podzielamy nadzieję, że warunki które zastaną Państwa w Area 51 sprostają wszelkim wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 
All rights reserved 2010-2024 © Area 51 - Paintball Grodzisk